Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP st.žáci
KP starší žáci společná soutěž JČ + PL
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
KP ženy
mladší žáci ZČ+JČ
Krajské školní ligy
Gabriela Zahradníková
Post
Mateřský klub
Házená Jindřichův Hradec
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
81
Starty
Český pohár žen
25.10. [AN022]
J.Hradec - HC Zlín
17 : 38
1 branek
28.09. [AN012]
J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
26 : 19
1 branek
2.liga ženy - západ
20.05. [AS129]
J.Hradec - Sokol Písek B
25 : 30
4 branek
05.05. [AS116]
J.Hradec - DHK Pardubice
31 : 25
4 branek
28.04. [AS114]
S.Vršovice B - J.Hradec
23 : 35
4 branek
22.04. [AS103]
Slavoj Tachov - J.Hradec
27 : 29
6 branek
15.04. [AS102]
J.Hradec - Ústí n.L.
31 : 12
3 branek
08.04. [AS092]
Astra - J.Hradec
22 : 29
5 branek
10.03. [AS089]
J.Hradec - Turnov
49 : 22
4 branek
03.03. [AS081]
Č.Budějovice - J.Hradec
22 : 28
4 branek
25.02. [AS076]
J.Hradec - Kobylisy B
35 : 20
4 branek
10.02. [AS070]
FK Hvězda Cheb - J.Hradec
14 : 36
5 branek
10.12. [AS063]
Sokol Písek B - J.Hradec
26 : 27
3 branek
19.11. [AS050]
DHK Pardubice - J.Hradec
23 : 22
2 branek
11.11. [AS048]
J.Hradec - S.Vršovice B
25 : 20
4 branek
04.11. [AS037]
J.Hradec - Slavoj Tachov
24 : 20
2 branek
28.10. [AS036]
Ústí n.L. - J.Hradec
19 : 26
3 branek
21.10. [AS026]
J.Hradec - Astra
36 : 27
5 branek
14.10. [AS023]
Turnov - J.Hradec
23 : 28
3 branek
07.10. [AS015]
J.Hradec - Č.Budějovice
33 : 26
0 branek
24.09. [AS010]
Kobylisy B - J.Hradec
14 : 24
2 branek
17.09. [AS004]
J.Hradec - FK Hvězda Cheb
48 : 17
2 branek
KP ženy
20.05. [HZ024]
J.Hradec B - Milevsko
22 : 21
5 branek
29.04. [HZ018]
Milevsko - J.Hradec B
20 : 19
5 branek
Předchozí kola
Podzim 2 - výsledky
video
online
HBC Strakonice - Č.Budějovice
16 : 10
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
15 : 13
video
online
Třeboň - Č.Budějovice
7 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
8
5
0
3
123 : 86
10
2
Č.Budějovice
8
5
0
3
129 : 110
10
3
Třeboň
8
2
0
6
77 : 133
4
Tabulka střelců
Filip Joza
Loko Č.Budějovice
52
Lukáš Kohout
TJ Jiskra Třeboň
35
Šimon Hůda
ČZ HBC Strakonice 1921
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Kohout
TJ Jiskra Třeboň
4
Marek Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Štěpán Kosák
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Ludvík
Loko Č.Budějovice
4
Roman Rejžek
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Adam Novák
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.